مطالب مفید پخش تراکت

روانشناسی در طراحی کارت ویزیت

اهمیت روانشناسی در طراحی کارت ویزیتبا استفاده از فضای سفید سخاوتمندانه باشیدهیچ کس دوست ندارد تعداد زیادی متن و گرافیک را که روی یک تکه کوچک مقوا، رمزگشایی کند. متن تقسیم شده باعث می شود که توجه خواننده روی عناصر اصلی (اطلاعات تماس) چاپ کارت ویزیت متمرکز شود.فضای سفید وقتی می خواهید توجه مردم را جلب کنید، بسیار مهم است. به موارد ضروری موجود در کارت ویزیت خود بروید: نام، موقعیت، نام شرکت، اطلاعات تماس (تلفن ، وب سایت و ایمیل این روزها کافی است).بنابراین چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که کارتهای ویزیت شما انتظارات مشتریان احتمالی شما را برآورده می کند؟ خوب، هنگام طراحی کارت ویزیت ، دقیقاً مانند هر فعالیت بازاریابی ، این که نیازها و خواسته های بازار هدف شما برآورده شود ، ضروری است . این اصل مهم در رواشناسی کارت ویزیت است. بنابراین، هنگام طراحی کارت ویزیت خود، با در نظر گرفتن روانشناسی هر یک از عناصر تشکیل دهنده کارت ویزیت با کیفیت، انجام گیرد.رنگ در روانشناسی کارت ویزیترنگ در طراحی کارت ویزیترنگ ها در انتقال احساسات و تغییر روحیه یا حالت روانی بسیار قدرتمند هستند. وقتی رنگ های خود را انتخاب می کنید، نه فقط برای کارت بلکه برای لوگو و هویت سازمانی خود، معنای واقعی پشت هر رنگ را بخاطر بسپارید و انتخاب صحیحی را انجام دهید.یکی از مهمترین عناصر مهم در روانشناسی کارت ویزیت رنگ است. رنگ به طور کلی پایه طراحی شما را تشکیل می دهد و همچنین نقش مهمی در کمک به ارسال پیام مورد نظر شما برای مشتری بالقوه دارد.قرمز، زرد و نارنجی از احساس جذابیت را تداعی می کنند و پیام هایی را در رابطه با شور، پویایی، خوش بینی، شادی و جوانی به شما منتقل می کنند. در زمینه های دیگر، آنها می توانند به عنوان علائم هشدار، خطر، حسادت، ضعف تعبیر شوند.سبز، آبی و قهوه ای رنگهایی هستند که به بخش منطقی تفکر انسان جذاب هستند و نشان دهنده قدرت، قابلیت اطمینان، کنترل، طبیعت، صداقت و خرد است.رنگهای سفید، نقره ای، سیاه و بنفش به طور کلی با محصولات و خدمات خانواده سلطنتی، لوکس، با کیفیت عالی و با کیفیت بالا ارتباط دارند.کارت های ویزیت را که به عنوان مثال در سایه های آبی یا بنفش طراحی شده اند ، در نظر بگیرید. این رنگ ها اعتماد را القا می کنند و به مشتری کمک می کنند تا تجارت خود را با اعتماد به نفس و عزت به شما مرتبط کند.

طراحی و روانشناسی کارت ویزیتپیش از این مطلب شیوه های بازاریابی و تبیلغاتی چاپی را مورد بررسی قرار دادیم و برای شما گفتیم که پخش و طراحی تراکت تا چه میزان میتواند موثر باشد.در ادامه این مطلب به معرفی یکی از ابزار بازاریابی یعنی کارت ویزیت میپردازیم و خواهیم گفت که روانشناسی کارت ویزیت چهقدر موثر است.پس ادامه این مطلب را از دست ندهیدکارت ویزیت یکی از مهمترین ابزارها در بازاریابی B2B است. کارت ویزیت یکی از مقرون به صرفه ترین و مهمترین ابزارهای بازاریابی موجود است. با این حال، طراحی کارت های ویزیت می تواند مشکل باشد. قبل از سفارش خود، باید پیامی را که می خواهید منتقل کنید در نظر بگیرید و مطمئن شوید که طرح با اهداف شما مطابقت دارد. این تنها در صورتی امکان پذیر است که روانشناسی کارت ویزیت و سایر مواد بازاریابی را بدانید. هنگامی که مشتریان احتمالی شما کارت دریافت می کنند ، اولین تصور آنها توسط چند عنصر اصلی تعیین می شود:کیفیت کاغذانتخاب رنگاستفاده از فضای سفیدانتخاب قلمهمچنین به یاد داشته باشید که گروه تبلیغاتی بزرگی به عنوان یکی از فعال ترین گروه های تبلیغاتی در ایران با ارئه خدمات بسیار زیادی با شما همراه خواهد بود که میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین این خدمات آشنا شوید:طراحی تراکت چاپ تراکتآنها باید تصویر حرفه ای یا شرکتی شما را منعکس کنند و از رسالت و ارزش های شما صحبت کنند. گفته می شود، در اینجا سه نکته مفید برای کمک به شما در تهیه مجموعه ای از کارتهای ویزیت وجود دارد که تصویر واقعی از موضع تجاری یا موضع حرفه ای شما را ارائه می دهد.

ایده آل برای هر کسی که در بخش مالی یا صنعتی کار می کند و در اعتبار بالاتر از سایرین است. از طرف دیگر، اگر در بخش مالی مشغول به کار هستید، ممکن است بخواهید از رنگ سفید فراوان در طرح خود استفاده کنید.رنگ سفید اطمینان را در رواشناسی کارت ویزیت بر عهده دارد.شکل کارت ویزیت و روانشناسی آنتایپوگرافی / تصویر پیشنهادیقلم و تایپ نیز می توانند نقش مهمی در کارت با کیفیت بازی کنند. نه تنها می خواهید یک فونت را انتخاب کنید که خواندن آن آسان باشد، بلکه می خواهید یک حروف متن هم باشد که مطابق با مشخصات خاصی است که مشتری بالقوه شما دوست دارد آن را درک کند. شکل کارت ویزیتیکی از اولین عناصری که ممکن است هنگام طراحی کارت ویزیت در مورد آن فکر کنید شکل کارت است. در روز گذشته، کارت های استاندارد همه مستطیل بودند، اما امروز تقریباً به هر شکل و اندازه می توانید کارت داشته باشید.گروه تبلیغاتی بزرگی این افتخار را دارد که با ارائه خدمات بسیار زیادی با شما همراه باشد.شما میتوانید در ادامه با برخی از این خدمات آشنا شوید:پخش تراکتاجرای سمپلینگ و پروموشن

پخش تراکت بزرگی

پخش تراکت مجموعه بزرگی

 • چسبان
 • مویرگی
 • مردمی (دادزن)
 • پخش تراکت انتخاباتی
 • نمایشگاه ها
 • رستوران و کافی شاپ ها
 • حوزه هنر
 • بیمه و سازمان های دولتی
 • حوزه درمان
 • توزیع تراکت آموزشگاه ها
 • افتتاحیه ها
 • سالن ها و کلینیک های زیبایی

2. مشاوره تبليغاتي مجموعه بزرگي

 • ✔️ آناليز كسب و كار شما با تراكم منطقه اي
 • ✔️ آناليز كسب و كار شما باتوجه به نياز عرضه و تقاضا
 • ✔️ ارائه راهكارهاي مناسب جهت شيوه درست تبليغات
 • ✔️ آموزش هاي اوليه تجارت ( رنگ شناسي ، اصول تبليغات ، ارتباط و نظم ، پخش تراکت و … )
 • ✔️ برنامه ريزي تبليغاتي با توجه به بودجه مورد نظر
 • ✔️ آناليز كارشناسي شده براي قيمت گذاري جذاب بازار
 • ✔️ آموزش هاي اوليه برخورد با پرسنل و مشتري

3. نصب حرفه ای پوستر

 • نصب در محل های پر تردد
 • نصب با اسپری و چسب کاغذی

روانشناسی در طراحی کارت ویزیت

پخش تراکت تخصصی مجموعه بزرگی با بهره گیری از فناوری های نوین و برنامه ریزی مدبرانه و استفاده از نیروی انسانی متخصص و با انگیزه جوان و کارامد سعی در پر کردن خلا تبلیغاتی و جذب مشتری برای مجموعه های طرف قرارداد خود دارد.

پخش تراکت

پخش تراکت بزرگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

" مشاوره / سفارش "0936-810-5297