مطالب مفید پخش تراکت

تبلیغات دیجیتالی

در دهه گذشته حتماً متوجه رشد شدید تبلیغات دیجیتال شده اید که به مرور جایگزین تبلیغات سنتی و پخش تراکت شده اند.

ولی با تمام این احوالات، یکی از بزرگترین مشکلات تبلیغات دیجیتال در مقابل تراکت و تبلیغات سنتی این موضوع می باشد که شما حتماً در صورت تبلیغات دیحیتال باید در فضای مجازی فعالیت داشته باشید. این یک امر بدیهی می باشد و در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از کسب و کار ها در دنیای مجازی در حال فعالیت می باشند. در مقابل بسیار زیاد هستند کسب و کارهایی که این فضا را دارا نمی باشند و فقط به صورت فیزیکی در حال فعالیت می باشند و موفق هم هستند.
یکی از ویژگی های تبلیغات دیجیتال قابل اندازه گیری بودن آن است
تبلیغات سنتی
حال اگر بخواهیم در موضوع تبلیغات سنتی و پخش تراکت نیز توضیحاتی داشته باشیم، می توان گفت که این روش نیز معایب و همچنین مزایای خود را دارا می باشد. برای مثال از خوبی های این روش بازاریابی و تبلیغات می توان به ارتباط مستقیم با مشتری اشاره داشت. این به این معنی می باشد که شما با پخش تراکت در بین بازار هدف از قبل مشخص یک ارتباط کاملاً فیزیکی با افراد برقرار می کنید. این امر باعث می شود تا افراد بیشتر نسبت به تبلیغات شما واکنش نشان دهند. همین طور می توان به محدودیت منطقه ای اشاره داشت که در واقع شما می توانید محدوده منطقه ای تبلیغات خود را مشخص کنید.
از مشکلات این سبک تبلیغات می توان به تعداد محدود اشاره داشت؛ اما در تبلیغات دیجیتال شما به هیچ عنوان به تعداد محدود نیستید. امکان دارد که تبلیغات شما اگر به خوبی منتشر شود چند صد هزار نفر آن را مشاهده کنند که این امر در روش پخش تراکت به هیچ عنوان امکان پذیر نیست و از هزینه بسیار بسیار بالایی برخوردار است.
پیشنهاد می کنم با مطالعه مقاله پخش تراکت ، با ویژگی های این نوع از تبلیغات بیشتر آشنا شوید و بتوانید راحت تراکت های خود را توزیع کنید.
تبلیغات دیجیتال اینستاگرام
خب در اینجا باید به شما بگوییم که تبلیغات دیجیتالی اینستاگرام در راس همه امور در حوزه تبلیغی قرار دارد. زیرا این صفحه اجتماعی از نظر کاربران بسیار لذت بخش به نظر می رسد. تنها مشکلی که دارد این است که آزادی زیادی در این صفحات دیده می شود و این مقدمه فیلترینگ می باشد. یعنی تقریباً اینستاگرام به هیچ چیز بند نمی باشد و نمی شود 100 درصد به این نرم افزار اجتماعی اعتماد کرد. کاری که باید انجام بدهید که مکمل اینستاگرام باشد، طراحی سایت می باشد. در واقع در اینستاگرام شما به دنیال مشتریان خود می گردید اما در سایت عکس این است.
از دیگر مطلب هایی که در مورد تبلیغات دیجیتالی اینستاگرام که لازم است به شما بگوییم قیمت آن است. همانطور که می دانید تبلیغات در این صفحات از هزینه های بالایی برخوردار است و هیچ تضمینی هم برای رسیدن مشتری به شما نمی کند. هزینه های تبلیغات در این صفحه اجتماعی بسیار سر سام آور است که خیلی پخش تراکت را به آن تریح می دهند. زیرا پخش تراکت قیمت خیلی کمتری نسبت همه تبلیغات دیگر دارد. همچنین قیمت معمولی تبلیغات در اینستاگرام از روزانه 1 میلیون تومان شروع می شود تا به 20 میلیون هم می رسد.
دقت کنید که در امر تبلیغات صرف هزینه زیاد تبلیغات ملاک خوب بودن در این امر نیست. بلکه شما باید هوشمندانه تبلیغ کنید که گاهی ممکن اصلا به تبلیغات دیجیتالی اینستاگرام احتیاج نداشته باشید. زیرا وقتی شما یک رستوران محلی در ونک داشته باشید آیا کسانی که در زعفرانیه زندگی می کنند به صورت مدام به شما سفارش غذا می دهند؟ مطمئنا خیر. زیرا تبلیغ در اینستاگرام شامل یه محله خاص نمی شود و از تمام دنیا به این صفحه اجتماعی روی آورده اند. و شاید نتوانید صفحه ای پیدا کنید که مختص آن محله باشد.

اما مهم ترین مسئله ای که امروزه در بین کسب و کار ها مطرح می باشد این است که تبلیغات در کدام محور یعنی دیجیتالی و یا سنتی بیشتر بازخورد خواهد داشت؟ طبیعی است که هم توزیع برگه کاغذی و هم تبلیغات دیجیتالی جایگاه خاص خودش را دارد. در حقیقت هر گل یک عطر مخصوصی دارد و هر دو موثر در امر تبلیغات می باشند. در ادامه با این دو مورد بیشتر آشنا خواهید شد…
تبلیغات دیجیتال
در مقاله تبلیغات دیجیتال می خوانید
تفاوت تبلیغات دیجیتالی و سنتی
تبلیغات دیجیتالی اینستاگرام
تبلیغات دیجیتالی تلگرام
در ادامه با این موارد به خوبی آشنا خواهید شد…
تفاوت تبلیغات دیجیتالی و سنتی
همین ابتدا قصد داریم مهم ترین مزایا و معایب تبلیغات دیجیتال و سنتی را با یکدیگر بررسی کنیم و ببینم که کدام یک برای تبلیغات مناسب تر هستند؟
تبلیغات دیجیتال
اگر بخواهیم به صورت کلی نگاهی به تفاوت های این دو دسته بیندازیم، می بینیم که:
یکی از ویژگی های تبلیغات دیجیتال قابل اندازه گیری بودن بازخورد و همچنین داشتن مخاطب هدف کاملاً مشخص می باشد. این بهترین ویژگی این سبک از تبلیغات می باشد. برای مثال شما در تبلیغات گوگل می توانید به راحتی کلمات کلیدی را که نیاز دارید که افراد توسط آنها شما را پیدا کنند را مشخص کنید. برای مثال شما میتوانید در گوگل ادز مشخص کنید که افراد با جستجو کردن کلمه پخش تراکت شما را در رتبه اول لیست سایت ها ببینند. شما دقیقاً می توانید مشخص کنید که این تبلیغات در چه ساعتی و در چه روز هایی انجام شوند و یا در تبلیغات اینستاگرام شما می توانید به راحتی مشخص کنید که تبلیغات شما در کدام پیج (ارتباط موضوعی با کسب و کار شما) و در چه ساعتی انجام شود.
تبلیغات دیجیتالی اینستاگرام
تبلیغات دیجیتال تلگرام
تبلیغات دیجیتالی تلگرام در گذشته بسیار محبوب بوده، اما این روز ها بخاطر فیلترینگ خیلی کمرنگ شده است. اما با وجود سرعت بالا و قابلیت اتصال سریع با فیلتر شکن، در دسترس همگان قرار دارد. این در حالی است که بازار تبلیغات در تلگرام هنوز نمرده است و در درجه اول شما برای تبلیغات هوشمندانه در کانال های تلگرام باید به تعداد بازدید کننده ها نگاه کنید. سپس به بومی بودن کانال، که آیا اصلا محله ای که شما می خواهید را پشتیبانی می کند یا خیر.
تبلیغات دیجیتالی تلگرام به این شکل است که شما به تعداد شات هایی که در کانال می کنید باید هزینه کنید. اما چون این شات ها را پشت سر هم در یک روز انجام می دهید هزینه ی کمتری در شات برای شما می افتد. همچنین باید دقت کنید که کانالی که می خواهید در آن تبلیغ کنید اوج بازدید کنندگانش در چه زمانی از شبانه روز هستند. مثلا: ساعت 23:15 دقیقه ممکن است اوج بازدید کننده های یک کانال تلگرامی باشد و این زمان را شما باید شناسایی کرده و تبلیغات تان را در این ساعت در کانال تلگرامی قرار دهید.
قیمت تبلیغات در کانال های تلگرامی از 50 هزار تومان در روز شروع می شود تا حداکثر 2 میلیون تومان در روز که اوج قیمت در این شبکه اجتماعی است. شما برای پیدا کردن کانال های پر بازدید تلگرام کافی است در اینترنت عبارت “تبلیغات در تلگرام” را سرچ کرده و به شما نمایش داده می شود. سعی کنید ابتدا هویت کانال را شناخته و بعد اقدام به تبلیغ نمایید، زیرا بخاطر فیلتر بودنش ممکن است شما هویت کسی که برایش پول واریز می کنید را متوجه نشوید. حتی با پیگیری های قضایی هم به نتیجه ای نمی رسید.
تبلیغات دیجیتالی تلگرام
شرکت پخش تراکت در تهران
در این مقاله سعی شد بهترین و مهم ترین مزایا و معایب تبلیغات دیجیتال و سنتی به شما معرفی شود تا بتوانید به خوبی و به بهترین شکل ممکن تبلیغات خود را انجام داده و بازخورد خوبی از آن ها بگیرید. البته این بازخورد گرفتن به نوع پخش تراکت شما  و یا تبلیغات دیجیتالیتان بستگی دارد و اگر پروموتر و تبلیغ کننده متخصصی استخدام نکنید، حتماً دچار مشکل خواهید شد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از یک شرکت متخصص و مجرب در زمینه پخش تراکت کمک بگیرید.
شرکت بزرگی، یکی از همبین شرکت هاست که با سال ها تجربه و تخصص، آماده پخش تراکت و تبلیغات شما به بهترین شکل ممکن می باشد. برای مشاهده قیمت ها و روش های پخش ما و در صورت لزوم ثبت سفارش، پیشنهاد می کنم به صفحه لیست قیمت پخش تراکت در تهران مراجعه کنید.
موفق باشید…

پخش تراکت بزرگی

پخش تراکت مجموعه بزرگی

 • چسبان
 • مویرگی
 • مردمی (دادزن)
 • پخش تراکت انتخاباتی
 • نمایشگاه ها
 • رستوران و کافی شاپ ها
 • حوزه هنر
 • بیمه و سازمان های دولتی
 • حوزه درمان
 • توزیع تراکت آموزشگاه ها
 • افتتاحیه ها
 • سالن ها و کلینیک های زیبایی

2. مشاوره تبليغاتي مجموعه بزرگي

 • ✔️ آناليز كسب و كار شما با تراكم منطقه اي
 • ✔️ آناليز كسب و كار شما باتوجه به نياز عرضه و تقاضا
 • ✔️ ارائه راهكارهاي مناسب جهت شيوه درست تبليغات
 • ✔️ آموزش هاي اوليه تجارت ( رنگ شناسي ، اصول تبليغات ، ارتباط و نظم ، پخش تراکت و … )
 • ✔️ برنامه ريزي تبليغاتي با توجه به بودجه مورد نظر
 • ✔️ آناليز كارشناسي شده براي قيمت گذاري جذاب بازار
 • ✔️ آموزش هاي اوليه برخورد با پرسنل و مشتري

3. نصب حرفه ای پوستر

 • نصب در محل های پر تردد
 • نصب با اسپری و چسب کاغذی

تبلیغات دیجیتالی

پخش تراکت تخصصی مجموعه بزرگی با بهره گیری از فناوری های نوین و برنامه ریزی مدبرانه و استفاده از نیروی انسانی متخصص و با انگیزه جوان و کارامد سعی در پر کردن خلا تبلیغاتی و جذب مشتری برای مجموعه های طرف قرارداد خود دارد.

پخش تراکت

پخش تراکت بزرگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

" مشاوره / سفارش "0936-810-5297