پخش تراکتمطالب مفید پخش تراکت

اهمیت پخش تراکت

طبیعتاً در سال هایی که تمامی بخش های زندگی انسان به سمت تکنولوژی حرکت می کند

اهمیت پخش تراکت در سال 2020
همان طور که در ابتدای مقاله هم گفتیم، در سال 2020 که تمام امکانات رفاهی بشر به سمت پیشرفت و تکنولوزی می رود، این سوال برای خیلی از افراد پیش خواهد آمد که آیا تراکت و تبلیغات سنتی  در برابر بازار های اینترنتی و شبکه های مجازی مانند اینستاگرام همچنان از بازار خوبی برخوردار هستند یا خیر؟
در جواب این مسئله باید بگویم که بله این دست از تبلیغات به ویژه پخش تراکت نه تنها از همان بازار و بازخورد گذشته برخوردار است، بلکه با روش ها و سبک های نوین که امروزه شرکت های پخش تراکت ارائه می دهند می توان بازخورد بالاتر و بهتری نیز از این سیستم دریافت کرد.
در گذشته پخش تراکت فقط از یک روش سنتی انجام می شد و آن هم گذاشتن تراکت بین درب منازل و پخش آن به صورت شانسی در هرکدام از مناطق تهران بود. افراد هم در این صورت دقیقاً نمی دانستند چه تعداد از تراکت های آن ها به درستی پخش خواهد شد و چه تعداد مفقود و همین عدم اعتماد در طولانی مدت باعث کمرنگ شدن این نوع تبلیغات شد.
ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همینطور افزایش آگاهی مردم در مورد روش های پخش تراکت ، علاقه مندی افراد به این سبک تبلیغاتی دوباره رو به افزایش رفته است. امروزه پروموتر ها با استفاده از ارسال آنلاین محل حال حاضر خود به صورت زنده (از طریق واتساپ یا برنامه های دیگر) اعتماد کامل کسب و کارها را به خود جلب کرده اند. این صنعت و این شیوه کسب و کار به صورت روز افزون در حال رشد می باشد.
روش های نوین پخش تراکت
چگونه از پخش تراکت بازخورد بگیریم؟
بازخورد گرفتن از پخش تراکت شما، به 3 دلیل اصلی بستگی دارد:
اولین مورد نوع طراحی تراکت شماست. هر چقدر تراکت ها و برگه های تبلیغاتی شما زیباتر و جذاب تر باشد، حتماً بازخوردتان هم بیشتر خواهد بود.
مورد دوم محل و روش هایی است که تراکت پخش می کنید. در واقع شما اگر نتوانید به خوبی محل های مناسب برای تبلیغات در کسب و کار خود را پیدا کنید  به شیوه درستی هم در آنجا به توزیع برگه های تبلیغی نپردازید، حتماً با شکست مواجه خواهید شد.
سومین مورد هم به تراکت پخش کن شما بستگی دارد و اگر پروموتر متخصصی استخدام نکنید، حتماً دچار مشکل خواهید شد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از یک شرکت متخصص و مجرب در زمینه پخش تراکت کمک بگیرید.
شرکت بزرگی، یکی از همبین شرکت هاست که با سال ها تجربه و تخصص، آماده پخش تراکت و تبلیغات شما به بهترین شکل ممکن می باشد. برای مشاهده قیمت ها و روش های پخش ما و در صورت لزوم ثبت سفارش، پیشنهاد می کنم به صفحه لیست قیمت پخش تراکت در تهران مراجعه کنید.

سوالی در ذهن افرادی که قصد تبلیغات گسترده دارند پیش می آید این است که چرا اصلا باید از تراکت استفاده کنیم؟ آیا واقعاً هنوز هم پخش تراکت جواب می دهد و بازخورد خوبی خواهد داشت؟ اگر می شود، چطور باید بیشترین خروجی ممکن را از تراکت بگیریم؟ در این مقاله قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم و ببینیم که در سال 2020، اهمیت پخش تراکت چقدر است و چطور از آن بازخورد بگیریم…
اهمیت پخش تراکت
اهمیت پخش تراکت
ارتباط مستقیم
بدون محدودیت
تبلیغ پذیری
اهمیت پخش تراکت در سال 2020
چگونه از پخش تراکت بازخورد خوبی بگیریم؟
در ادامه با این موارد به خوبی آشنا خواهید شد…
ارتباط مستقیم
ارتباط مستقیم دقیقاً به این معنی می باشد که افراد با در دست گرفتن تراکت شما، یک ارتباط کاملاً مستقیم و بدون واسطه با کسب و کار شما برقرار خواهند کرد و به صورت کلی بر این مسائل که کسب و کار شما چیست، المان ها و ویژگی های کسب و کار شما نسبت به دیگر رقبا چیست و همچنین شما دقیقاً چه خدمات و محصولاتی را ارئه می دهید واقف خواهند شد و همین امر سبب می شود تا افراد با اعتماد بیشتری از شما خرید کنند.
یکی از مزایای پخش تراکت ، ارتباط مستقیم با مخاطبان است
بدون محدودیت
مطمئناً تا به حال برای یک بار هم که شده وارد سایت و اینستاگرام شده اید و تبلیغات متعددی نیز دیده اید؛ ولی به این نکته توجه نکرده اید که دیدن متن، حال چه به صورت مقاله و چه به صورت تبلیغ در فضای مجازی و دستگاه دیجیتال، حوصله سر بر است و چشم را به سرعت خسته می کند. ولی یکی از المان های مهم تراکت در سنتی بودن و مطالعه آن می باشد؛ به خصوص اگر در تراکت خود از جملات و کلمات زیبا و سرگرم کننده استفاده کنید.
البته این نکته نیز قابل ذکر می باشد که استفاده از رنگ بندی مناسب و همچنین پخش تراکت در مناطقی که از همه نظر پذیرای تبلیغات شما باشند نیز در این امر مهم و حائز اهمیت است. (اگر می خواهید در تهران تراکت های خود را پخش کنید، برای این که به خوبی مناطق آن را بشناسید و بتوانید به بهترین شکل ممکن برگه های تبلیغی خود را توزیع کنید، پیشنهاد می کنم حتماً مقاله پخش تراکت در تهران را هم مطالعه کنید.)
تبلیغ پذیری
با یک آمار ساده این امر که اکثریت جامعه ما از سن میانسال به بالا هستند کاملاً واضح و مشخص است و همین آمار و ارقام نشان دهنده این است که همچنان اکثریت جامعه ما پذیرای تبلیغات سنتی همچون تراکت هستند. مخصوصاً پخش تراکت در جنوب تهران به دلیل این که افراد جنوب شهر تبلیغ پذیرتر هستند بسیار بازخورد خوبی خواهد داشت.
افراد جنوب شهر تهران، تبلیغ پذیرتر هستند
موفق باشید…

پخش تراکت بزرگی

پخش تراکت مجموعه بزرگی

 • چسبان
 • مویرگی
 • مردمی (دادزن)
 • پخش تراکت انتخاباتی
 • نمایشگاه ها
 • رستوران و کافی شاپ ها
 • حوزه هنر
 • بیمه و سازمان های دولتی
 • حوزه درمان
 • توزیع تراکت آموزشگاه ها
 • افتتاحیه ها
 • سالن ها و کلینیک های زیبایی

2. مشاوره تبليغاتي مجموعه بزرگي

 • ✔️ آناليز كسب و كار شما با تراكم منطقه اي
 • ✔️ آناليز كسب و كار شما باتوجه به نياز عرضه و تقاضا
 • ✔️ ارائه راهكارهاي مناسب جهت شيوه درست تبليغات
 • ✔️ آموزش هاي اوليه تجارت ( رنگ شناسي ، اصول تبليغات ، ارتباط و نظم ، پخش تراکت و … )
 • ✔️ برنامه ريزي تبليغاتي با توجه به بودجه مورد نظر
 • ✔️ آناليز كارشناسي شده براي قيمت گذاري جذاب بازار
 • ✔️ آموزش هاي اوليه برخورد با پرسنل و مشتري

3. نصب حرفه ای پوستر

 • نصب در محل های پر تردد
 • نصب با اسپری و چسب کاغذی

اهمیت پخش تراکت

پخش تراکت تخصصی مجموعه بزرگی با بهره گیری از فناوری های نوین و برنامه ریزی مدبرانه و استفاده از نیروی انسانی متخصص و با انگیزه جوان و کارامد سعی در پر کردن خلا تبلیغاتی و جذب مشتری برای مجموعه های طرف قرارداد خود دارد.

پخش تراکت

پخش تراکت بزرگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

" مشاوره / سفارش "0936-810-5297